„BISAN” Sp. z o.o.  to rodzinna firma składająca się w 100% z polskiego kapitału, działająca od 1990r. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży chemicznych preparatów dla branży instalacyjno - grzewczej. Zdobyte doświadczenie i zaufanie klientów pozwoliło na właściwe określenie ich potrzeb i  stworzenie kompletnej gamy profesjonalnej chemii instalacyjnej.

Po blisko 30 latach swojej działalności  firma przeszła ogromną ewolucję, w zakresie oferty produktów, ale przede wszystkim swojej pozycji na rynku.  Absolutnym hitem w technice uszczelnień stał się LOCKER - profesjonalne narzędzie do uszczelniania gwintów.

Profesjonalny zespół pracowników, wiedza, bezkompromisowa jakość naszych produktów przyniosły firmie sukces nie tylko w Polsce ale również za granicą. Nasze produkty są dziś znane w Europie, Rosji, Białorusi i Ukrainie, nieustannie poszerzając swój rynkowy horyzont.

Współpraca z naszą firmą to wybór dobrego kierunku Państwa biznesu.

kontakt

Bisan Sp. z o.o.
ul. Zawodzie 7
02-981 Warszawa, Polska (PL)
tel. +48 22 885-63-80 do 84
fax +48 22 885-63-85
bisan@bisan.com.pl

VAT PL5210082018
REGON 002154954

lokalizacja

bisan
 Kontakt | bisan.com.pl
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.